LIETUVOJE

VARŽYBOS

Lietuvoje ekstremalus bėgimas dar tik įgauna pagreitį. Tačiau jau galime pasidžiaugti gerai organizuotais Ekstremalaus bėgimo renginiais, tokiais kaip „Bebro kelias“ ir „Alfa Run“, kur dalyviai turi progą išbandyti savo protinių ir fizinių galimybių ribas.

 

UŽSIENYJE

PASAULYJE

Pasaulio OCR varžybos vyksta Europos sąjungos šalyse, Australijoje, JAV, Azijoje, Afrikoje. Puikiai organizuotose pasaulinio lygio varžybose ekstremalaus bėgimo entuziastai turi galimybę pritaikyti savo patirtį ir žinias varžantis su pačiais geriausiais kitų šalių atstovais. Taip pat tai puiki proga aplankyti dar nematytas pasaulio šalis, susipažinti su vietinėmis kultūromis.

KVALIFIKACIJA IR REGISTRACIJA

OCR EUROPOS ČEMPIONATAS 2020

OCR Europos čempionatas yra oficialus Europos ekstremalaus bėgimo čempionatas, kurį kontroliuoja Europos kliūčių sporto federacija „OCR Europe“. Europos ekstremalaus bėgimo federacija (EOSF) yra skėtinė Europos kliūčių sporto organizacija, įkurta 2017 m. Balandžio 8 d. Olbijoje, Sardegno mieste, Italijoje. Europos ekstremalaus bėgimo federacija turi nacionalinius kliūčių sporto valdymo organus, kurių pagrindiniai tikslai yra skatinti OCR kaip sporto šakos propagavimą ir plėtrą Europos lygiu. Kiekvienais metais Europos ekstremalaus bėgimo federacija arba vienas iš jos narių organizuoja OCR Europos čempionatus.

KVALIFIKACIJA IR REGISTRACIJA

OCR PASAULIO ČEMPIONATAS 2020

OCR pasaulio čempionatas yra oficialus pasaulio OCR federacijos narių čempionatas, kuriame savo federacijas atstovaus sportininkai iš daugiau nei 80 šalių. Renginys vyks 2014 m. Žiemos olimpinių žaidynių vietoje, Sočyje, Rusijoje, esančioje nuostabiuose Kaukazo kalnuose prie Juodosios jūros.