“OCR LITHUANIA” asociacija, įkurta 2017 metais. Asociacijoje šiuo metu yra virš 200 narių.

MŪSŲ MISIJA

LIETUVOS ekstremalaus bėgimo asociacijos (OCR LITHUANIA) misija- išpopuliarinti ekstremalų bėgimą nacionaliniu mastu.

MŪSŲ VIZIJA

LIETUVOS ekstremalaus bėgimo asociacijos (OCR LITHUANIA) vizija- skatinti visapusišką žmonių įsitraukimą į pamažu populiarėjantį sportą Lietuvoje. Siekdami savo vizijos įgyvendinimo, į mūsų gretas kviečiame prisijungti vis daugiau ekstremalaus bėgimo entuziastų, ieškome rėmėjų bei ekstremalaus bėgimo varžyboms tinkamų trasų Lietuvoje.

MŪSŲ TIKSLAI

  • plėtoti ir remti kliūčių kursų mokymus ir konkurenciją Lietuvoje taip, kad ji atitiktų sporto tikslus ir kryptį pagal įstatus;
  •       įtraukti kuo daugiau bėgimo mėgėjų ir kitų klubų narių, pavienių mūsų šalies gyventojų bei užsieniečių į ekstremalų bėgimą;
  •       organizuoti ekstremalaus bėgimo varžybas Lietuvoje ir didinti žmonių aktyvumą dalyvauti jose.

TAPK NARIU

Narystės informacija tiems, kurie nori prisijungti prie OCR LITHUANIA asociacijos.

 Asociacijos nariu gali tapti visi tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, besidomintys ekstremaliu bėgimu ir norintys prisidėti prie asociacijos veiklos.

Kiekvienas, norintis tapti nariu, turi užpildyti nario registracijos formą.

Asociacijos nariams yra taikomas metinis nario mokestis 10eu.

 

Asociacijos nariai įsipareigoja laikytis asociacijos įstatų, visuotinių narių susirinkimų ir valdymo organo priimtų sprendimų, laiku mokėti asociacijos nario mokestį ir visas kitas numatytas tikslines įmokas, visokeriopai remti asociacijos veiklą, saugoti ir tikslingai naudoti asociacijai priklausantį turtą. Nariai turi teisę dalyvauti ir balsuoti metiniuose susirinkimuose, taip pat išstoti iš asociacijos.

Informacija apie narius yra saugoma tol, kol fiziniai ar juridiniai asmenys yra asociacijos nariai. Kontaktiniai duomenys yra naudojami tik asociacijos vidinėms reikmėms.

“OCR LITHUANIA” VALDYBA

RENALDAS BUGYS

RENALDAS BUGYS

VADOVAS

GABRIELIUS GEDŽIUS

GABRIELIUS GEDŽIUS

PREZIDENTAS

LINA BUGĖ

LINA BUGĖ

SEKRETORĖ